Duże firmy

Przedsiębiorstwa

Ofertę telekomunikacyjną UPC Biznes kierujemy do Firm wymagających najwyższej jakości usług, indywidualnego podejścia i przygotowania oferty dopasowanej do potrzeb telekomunikacyjnych.

Silne strony UPC Biznes

  • Własna infrastruktura telekomunikacyjna – 8 200 km światłowodów
  • Sieć w 140 miastach w Polsce
  • Bezpośredni dostęp do większości operatorów międzynarodowych
  • Doświadczony zespół Key Account Managerów

Usługi UPC Biznes dla dużych firm obejmują

Internet

Dostęp do Internetu

W zależności od potrzeb i wymagań Klienta oferujemy usługę dostępu do internetu przez sieć koncentryczną lub przez dedykowany światłowód z szybkością transmisji od 1 Mb/s do nawet 1 Gb/s. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i projektujemy rozwiązanie dla jego potrzeb. Aby zwiększyć bezpieczeństwo działania oferujemy Gwarancję SLA.

Telefon

Telefonia stacjonarna

Świadczymy usługę podłączenia centrali PABX oraz rozwiązania Wirtualnej Centrali VPABX lub pojedyncze linie telefoniczne. Każdy abonent może zachować dotychczasowe numery telefoniczne i skorzystać z wielu przydatnych usług dodatkowych. A wszystko to oferujemy w atrakcyjnych cenach, by zapewnić pełna swobodę komunikacji.

Telewizja

Telewizja

Proponujemy bogatą ofertę programów informacyjnych i rozrywkowych w standardzie cyfrowym. Oferujemy możliwość wyboru urządzenia – dekoder lub moduł CI+ aby zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę korzystania z telewizji.

Dla Hoteli przygotowaliśmy dedykowaną ofertę. Szczegóły znajdują się tutaj.

Transmisja danych

Transmisja danych

Transmisja danych oferowana dużym firmom zapewnia oczekiwane przez Klientów parametry przepustowości, niezawodności i serwisu.

Kontakt

Odpowiemy na potrzeby Twojej Firmy i dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z Kierownikiem ds. Kluczowych Klientów

Wyślij zapytanie na sme@upc.com.pl
lub zadzwoń
Robert Polak
+48 608 517 703
Konrad Włodarczyk
+48 600 488 128