Rozwiązania telefoniczne dla Dużych Firm

Telefon dla Dużych Firm

Dla dużych firm UPC Biznes oferuje profesjonalne usługi telefonii stacjonarnej. W zależności od wymogów Klienta dopasowywane są rozwiązania techniczne i optymalizowane ceny.

 
 

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Chcesz otrzymać indywidulaną ofertę dla swojej firmy? Nasz Kierownik ds. Klientów Kluczowych przygotuje ją dla Ciebie, skontaktuj się z Nim.

 
 

Rozwiązania dla Dużego Biznesu

Postęp technologiczny umożliwił dynamiczne zmiany w obszarze usług głosowych. Zyskują na tym Firmy poprzez możliwość zastosowania nowocześniejszych, bardziej wydajnych, przez co tańszych rozwiązań do komunikacji głosowej. Mimo utrzymującego się ogólnego trendu spadkowego popularności telefonii stacjonarnej na rynku, biznes prezentuje odmienny trend. Dla Firm telefonia stacjonarna jest ciągle istotnym punktem w komunikacji i marketingu, wpływa również na wizerunek Firmy jako trwale umocowanej na rynku biznesowym.

UPC Biznes jako jeden z czołowych Operatorów telefonii stacjonarnej na rynku rozwija swoje usługi w tym obszarze i oferuje swoim Klientom szeroki wybór usług telefonicznych. W ofercie UPC Biznes dostępne są nowoczesne i kompleksowe rozwiązania telefonii dla firm takie, jak:

Wirtualna Centrala (V-PABX), która obecnie jest często wybierana przez Firmy ze względu na unikatową funkcjonalność i znaczące obniżenie kosztów w stosunku do rozwiązań tradycyjnych.

Ponadto Firmy znajdą również łącza telefoniczne ISDN PRA oraz ich następcę – nowoczesne, o dużej przepustowości łącza telefoniczne SIP-Trunk.

Uzupełnieniem oferty są tradycyjne, analogowe łącza typu POTS. W ofercie UPC Biznes dostępne są także usługi telefoniczne wraz z centralami abonenckimi PABX oraz aparatami telefonicznymi, które Operator dostarcza na czas trwania umowy.

Przygotowane rozwiązania telefoniczne mają przede wszystkim zapewnić możliwość korzystania z usług głosowych w sposób komfortowy, ułatwiający codzienną pracę, z fachowym wsparciem technicznym i profesjonalną obsługą Klienta, jakie oferuje UPC Biznes.

Dla Dużych Firm polecamy gwarantowaną dostępność i szybkość obsługi serwisowej – gwarancję SLA.