Bezprzewodowy Internet i sieć komputerowa w firmie?

Biznes Wi-Fi - więcej mobilności na co dzień

Swobodna komunikacja w firmie, korzystanie z zasobów sieci LAN i Internetu bez kabli – oto co oferujemy, żeby ułatwić pracę i zapewnić więcej mobilności na co dzień.

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

Nasz Kierownik ds. Klientów Kluczowych z przyjemnością pomoże. Czekamy na pytania.

 
 
 
 

Biznes Wi-Fi

UPC Biznes oferuje firmom rozwiązanie bezprzewodowe oparte o technologię Wi-Fi, która pozwala sprostać oczekiwaniom firm z uwzględnieniem takich aspektów, jak:

  • możliwość budowania sieci HotSpot oraz bezprzewodowych sieci LAN (WLAN)
  • możliwość odseparowania sieci firmy od sieci przeznaczonej dla gości (różne SSID)
  • zabezpieczenia sieci WLAN,
  • ustawianie własnych reguł autoryzacji użytkowników, ustawianie prędkości transmisji  dla użytkowników, praw dostępu do sieci, itp.
  • ustawianie reguł korzystania z sieci dla urządzeń (polityka BYOD – Bring Your Own Device) – zwiększenie bezpieczeństwa sieci przez dopuszczenie do sieci tylko konkretnych modeli urządzeń mobilnych (laptopów, smatrfonów, końcówek monitorujących, itp.)

Oferowane przez UPC Biznes rozwiązanie posiada również wbudowane narzędzia do tworzenia statystyk, monitorowania aktywności użytkowników, tworzenia raportów, które pozwalają administratorom w firmie prowadzić analizy wykorzystania łączy Wi-Fi, czy monitorować jej bezpieczeństwo.

 
 

Dla kogo usługa Biznes Wi-Fi?


Z usługi korzystać może wiele firm pracujących w różnych branżach. UPC Biznes oferuje rozwiązanie, które jest szeroko skalowalne. Doskonale nadaje się dla:

Hotele, instytucje publiczne


oferuje dostęp do Internetu gościom i odwiedzającym przez wydzieloną sieć

Biura

 
 

oferuje dostęp do Internetu gościom i odwiedzającym przez wydzieloną sieć

Duże budynki


takie jak galerie handlowe,obiekty użyteczności publicznej,również uniwersytety i szkoły

Biznes Wi-Fi doskonale sprawdzi się również w firmach z wieloma oddziałami.

Dzięki rozwiązaniu UPC Biznes firmy będą mogły zbudować jednolite rozwiązanie techniczne we wszystkich oddziałach. Ustandaryzowane dzięki temu zostaną również parametry użytkowania sieci, jak i samo zarządzanie, które będzie dokonywane zdalnie w każdym z oddziałów.

 
 

Obsługa:

UPC Biznes od dnia instalacji dba o ciągłość i poprawność działania usługi Biznes Wi-Fi oraz oferuje usługę zarządzania i obsługi całej siec Wi-Fi. Dzięki temu firma może skorzystać z profesjonalnej obsługi wykwalifikowanych inżynierów, ekspertów w dziedzinie Wi-Fi, dostępnych 24 godziny na dobę pod dedykowanym numerem telefonu.