Nowy
Pakiet
Bezpieczeństwa
DLA FIRM

Nowy Pakiet Bezpieczeństwa dla Firm od UPC Biznes to 5 lub 10 licencji pozwalających zainstalować oprogramowanie na dowolnych urządzeniach

Dzięki temu, możesz ochronić nie tylko komputery, ale także tablety i telefony komórkowe w swojej firmie przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Masz pewność, że dane Twoje i Twoich klientów są odpowiednio zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem.

Wygodny i intuicyjny panel do zarządzania licencjami pozwala samodzielnie i na bieżąco ustalać, które urządzania w danym momencie objęte są kontrolą.

Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Dla komputerów PC

Pakiet Bezpieczeństwa dedykowany komputerom

Antywirus - chroni przed wirusami, robakami internetowymi oraz końmi trojańskimi (tzw. trojanami) pochodzącymi z internetu, płyty CD/DVD lub dowolnego innego nośnika.

Firewall - zabezpiecza Twój komputer przed atakami hakerów dzięki możliwości filtrowania danych wysyłanych i odbieranych przez komputer podłączony do internetu.

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym - wykrywa i usuwa oprogramowanie, które może bez Twojej wiedzy przekazywać informacje na temat odwiedzanych przez Ciebie stron lub wykraść numer karty kredytowej.

AntySpam - sprawdza otrzymywane e-maili i rozpoznaje spam, a następnie umieszcza go w oddzielnym folderze. Takie wiadomości nie zaśmiecają Twojej skrzynki, a Ty sam decydujesz, co z nimi później zrobić.

Dla urządzeń mobilnych

Pakiet Bezpieczeństwa UPC w wersji na urządzenia mobilne to:

Bezpieczne przeglądanie stron www oraz ochrona tożsamości w Internecie - przeglądane strony www są sprawdzane pod kątem niebezpiecznego oprogramowania, które może wykraść Twoje dane dostępowe do kont email czy karty kredytowej.

Bezpieczne zakupy i bankowość online – pewność, że internetowe płatności czy robienie zakupów przez sieć jest w należyty sposób chronione

Family Rules (Kontrola rodzicielska) - umożliwia kontrolę stron jakie może odwiedzać dziecko oraz aplikacji jakie mogą być zainstalowane na danym urządzeniu. Funkcja Finder umożliwia lokalizację urządzenia. Dodatkowo w ramach Family Rules istnieje możliwość zdalnego usunięcia danych na urządzeniu w przypadku jego kradzieży czy zgubienia

Blokada połączeń i wiadomości SMS/MMS - pozwala określić kto lub do kogo mogą być wykonywane połączenia oraz czy możliwe jest wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS/MMS z telefonu.

Dokumenty/Instrukcje

Dokumenty

Instrukcje

Instalacja usługi na urządzeniu

Usuwanie licencji na urządzeniu

Logowanie do panelu użytkownika

Zmiana nazwy urządzenia

 
 
 
 
 
data-overlay-scroll-enable="false"

Jak zainstalować pakiet

Krok 1. Poprzez link wyslany z wiadomości e-mail

  1. Link do pliku instalacyjnego otrzymasz na adres poczty elektronicznej, podany w czasie składania zamówienia lub na konto pocztowe UPC.
  2. Po jego kliknięciu wymagane pliki zostaną pobrane na Twój komputer i rozpocznie się instalacja.
  3. W czasie instalacji system sam wprowadzi Twój indywidualny klucz aktywacyjny.

 

Krok 2. Instalacja opragramowania pobranego z www.upc.pl

  1. Pobierz plik instalacyjny z tej strony www, a następnie postępuj według komunikatów, pojawiających się na ekranie komputera. (Pobierz program)
  2. W czasie instalacji zostaniesz poproszony o wprowadzenie klucza aktywacyjnego.
  3. Klucz aktywacyjny otrzymasz na adres poczty elektronicznej, podany w czasie składania zamówienia lub na konto pocztowe UPC (wraz z linkiem do automatycznej instalacji opisanym w punkcie powyżej)