Zaufali nam

Nasi Klienci

 
 

Wojciech Turewicz, Prezes Grupy EKO TUR

 

Działamy w branży edukacyjnej. Naszym celem jest podnoszenie jakości edukacji przez kompleksowe wspieranie środowisk oświatowych. Jesteśmy w stanie pracować efektywnie w dowolnym zakątku kraju, praktycznie w każdym momencie.
Niezależnie od tego czy chodzi o przeprowadzenie szkoleń, organizację pracy, zarządzanie placówką oświatową, czy też doradztwo prawne – jesteśmy w stałej gotowości.

Do dyspozycji klientów Grupy Eko Tur pozostaje kilkudziesięciu ekspertów.

Biznes to dla mnie ludzie, którzy za nim stoją, ale nie pomijam też roli narzędzi, jakimi posługujemy się w codziennej pracy.
Tyle samo ile wymagam od siebie, wymagam również od pozostałych „czynników sukcesu”.
Na przykład dla usprawnienia pracy, ale też dla wygody i spokoju, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują nam łatwą i stabilną komunikację pomiędzy filiami. Dla firmy wybrałem najlepsze rozwiązania, jakie gwarantuje mi UPC Biznes.

Wybrałem Internet dla wymagających firm.
Sprawdziłem. Sprawdź i Ty.

W. Turewicz
 
 
 
 

Agata Filipczuk, projektant wnętrz

 

Projektowanie wnętrz to moja pasja, ale jednocześnie ciągły wyścig z czasem.
Poszczególne etapy prac – od pierwszego spotkania do finalizacji projektu muszą przebiegać płynnie i bez zbędnych komplikacji. To bardzo ważne.
Jako że główną inspiracją przy projektowaniu są dla mnie oczekiwania i potrzeby moich klientów,
każdego dnia jestem z nimi w kontakcie. Codziennie odbywam kilka spotkań, prowadzę dziesiątki rozmów telefonicznych i nieprzerwanie korzystam z Internetu. Z tego samego powodu duży nacisk kładę na jakość narzędzi, którymi posługuję się w mojej pracy.

Zależy mi na bezpieczeństwie i pewności, że w żadnym przypadku nie będę pozostawiona samej sobie.

Wiem już, że zawsze mogę liczyć na wsparcie w UPC Biznes.
Sprawdziłam. Sprawdź i Ty.

A. Filipczuk
 
 
 
 

Tomasz Grzechowski, właściciel firmy IT

 

Firmę Mysurveylab.com założyłem z myślą o oszczędzaniu czasu naszych klientów i tym samym – ułatwianiu im pracy. Specjalizujemy się w badaniach trendów występujących wśród społeczności internetowych, oferując jednocześnie szeroki wachlarz usług IT.

Od wstępnej koncepcji przez skryptowanie, zarządzanie projektami badawczymi, aż po analizę osiąganych wyników. Zapewniamy dostęp do paneli badawczych online i integrujemy je z systemami po stronie klienta. Mysurveylab.com to profesjonalne i efektywne kosztowo narzędzie, umożliwiające tworzenie ankiet, kwestionariuszy, testów oraz formularzy online. Dlatego, aby osiągać najlepsze wyniki, musimy być zawsze obecni w sieci - blisko naszych klientów respondentów. Nie potrafię sobie wyobrazić, że mogłoby nas tam zabraknąć.

Dzięki UPC Biznes moja firma jest zawsze online.
Sprawdziłem. Sprawdź i Ty.

T. Grzechowski
 
 
 
 
Logo Alior Bank
 
 
Logo Banku ING
 
 
Logo Ministerstwa Sprawiedliwości
 
 
Logo Sheraton Hotel
 
 
Logo Johnson&Johnson
 
 
Logo PAP
 
 
Logo Radisson Blu Hotel
 
 
Logo PGNiG
 
 
Logo PAP