Imię jest wymagane

Nazwisko jest wymagane

Nazwa fimy jest wymagana

Poprawny email jest wymagany

Nazwa stanowiska lub funkcji jest wymagana

Nazwa branży jest wymagana

Telefon do pracy jest wymagany

Wyrażenie zgody na przetwarzanie powyższych danych jest wymagane

Administratorem danych jest UPC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867), al. Jana Pawła II 27. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne w celu rejestracji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez UPC Polska znajdziecie Państwo w Polityce prywatności.

*Pola wymagane

Trendy technologiczne w Sektorze Edukacyjnym

Nowe wyzwania przed sieciami teleinformatycznymi w edukacji

 

Bezpłatna konferencja online 17 lutego 2016, godzina 11:00.

 

Szanowni Państwo,

Rozwiązania chmurowe, technologie mobilne, Big Data, BYOD – te pojęcia zdominowały w ostatnich latach dyskusje o informatyce w firmach. Rewolucja IT dociera dziś też do sektora edukacyjnego, dając uczelniom szansę na skuteczną walkę z demograficznym niżem i możliwość generowania nowych przychodów.

Na przestrzeni najbliższych kilku lat sektor edukacyjny ulegnie poważnej transformacji. W dobie niżu demograficznego, uczelnie będą musiały podnieść jakość oraz innowacyjność kształcenia, a także stworzyć warunki do lepszej i bardziej efektywnej współpracy pomiędzy nauką a biznesem. Jeśli im się to uda, znajdą nowe źródła finansowania i nie odczują negatywnych skutków niżu demograficznego. Niezwykle istotną rolę mają tutaj do odegrania nowe technologie, w tym także sieci teleinformatyczne.

Zapraszamy na interaktywną konferencję online, na której eksperci UPC Biznes i Ciena poruszą zagadnienia:

  • Wyzwań technologicznych w sektorze edukacji – na przykładzie USA i Europy Zachodniej
  • Nowych trendów na rynku polskim
  • Roli sieci teleinformatycznych w technologicznym rozwoju sektora edukacji

Konferencja jest przeznaczona dla osób odpowiedzialnych za telekomunikację i informatykę w ośrodkach akademickich i szkołach wyższych.

Zachęcamy do rejestracji. Udział w konferencji to możliwość aktywnego zadawania pytań i pozyskania informacji na tematy ważne właśnie dla Państwa.

Dziękujemy

Rejestracja przebiegła pomyślnie