MEGA Rewolucja – HORIZON GO!

Telewizja

Oglądaj TV gdzie chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz.

 
 

Nie jesteś jeszcze klientem UPC? Zamów internet i telewizję cyfrową od UPC i oglądaj co chcesz, gdzie chcesz i na czym chcesz z usługą HORIZON GO.

 
 

Jesteś klientem UPC i chcesz zamówić usługę HORIZON GO

 
 

Co to za usługa?

 

Horizon GO to usługa od UPC, która pozwala na dostęp do telewizyjnej rozrywki online. Oglądaj ulubione kanały telewizyjne i pozycje NA ŻĄDANIE, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z usługi można korzystać poprzez komputer, laptop, tablet czy telefon. Dzięki niej zakończysz odwieczną walkę o pilota.

 

Usługa dostępna jest dla posiadaczy usługi Telewizyjnej oraz Internetowej od UPC.

 

Jak korzystać z Horizon GO?

 
  • Aby korzystać z aplikacji na telefonie lub tablecie pobierz aplikację z App Store lub Google Play (aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android w wersji 4.0 lub wyższej i iOS wersji 6 lub wyższej).
  • Aby korzystać z aplikacji na twoim komputerze czy laptopie wejdź na stronę www.horizon.tv.
 

Pamiętaj! W aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej musisz się zalogować przy pomocy loginu i hasła z serwisu Moje UPC. Jeżeli nie posiadasz loginu i hasła wejdź na stronę moje UPC.

 

Zobacz jak korzystać z Horizon GO

 

Zamień dowolny ekran w ekran TV i oglądaj co chcesz, gdzie chcesz i na czym chcesz. Zobacz jakie to proste!

 

Korzystaj z Horizon GO bez ograniczeń!

 

Aby możliwym było korzystanie z wszystkich funkcji Horizon GO, należy posiadać co najmniej usługę Telewizji Cyfrowej (Pakiet SELECT lub MAX) oraz usługę Internetu od UPC. Posiadacze tej kombinacji usług mogą korzystać z funkcji oglądania telewizji i pozycji NA ŻĄDANIE przez sieć Internet oraz takich funkcji jak Zdalne nagrywanie, Obejrzyj w TV czy Podziel się.

 

*Posiadacze jedynie usługi Telewizyjnej UPC, mogą korzystać jedynie z funkcji dodatkowych takich jak: Zdalne nagrywanie, Oglądaj w TV czy Podziel się.

 

Oglądaj do 100 kanałów online … i to na żywo

 

Już nie przegapisz ulubionych filmów i seriali. W Horizon GO masz dostęp do prawie 100 kanałów, które możesz oglądać online, na żywo. Sprawdź co ciekawego aktualnie jest w telewizji lub wybierz swój ulubiony kanał spośród tych prezentowanych w kategorii Oglądaj TV i rozpocznij jego oglądanie – natychmiast, za jednym dotknięciem! Dostęp do kanałów TV możliwy jest poprzez sieć Internet udostępnioną za pomocą LAN, Wi – Fi czy też poprzez sieć 3G telefonii komórkowej.

 

*Wszystkie kanały umieszczone w Horizon GO możesz oglądać w domu (w ramach sieci Internet UPC). Ponad 70 kanałów dostępnych jest również poza domem, w ramach sieci Internet od innych dostawców.

 

Ulubione seriale i filmy dostępne w twojej dłoni.

 

Dzięki Horizon GO uzyskujesz dostęp do filmów i seriali dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE. Pozycje dostępne w aplikacji i na stronie internetowej możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz.

 

Planuj i nagrywaj zdalnie ulubione seriale poprzez Przewodnik TV

 

Bądź na bieżąco z tym co aktualnie prezentowane jest w TV. Sprawdzaj program telewizyjny do siedmiu dni w przód za pomocą interaktywnego Przewodnika TV.

 

Korzystaj z funkcji Zdalne nagrywanie* i planuj nagrania ulubionych pozycji. Już nie przegapisz następnego odcinka ulubionego serialu i będziesz mógł go obejrzeć, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

 

*Usługa dostępna tylko dla posiadaczy dekodera UPC Mediabox

 

Planuj i nagrywaj zdalnie ulubione seriale poprzez Przewodnik TV

 

Dzięki aplikacjom mobilnym i funkcji Obejrzyj w TV możesz przełączać kanały na dekoderze. Zapomnij o pilocie i przełącz kanał za pomocą aplikacji jak tylko na coś ciekawego natrafisz w telewizji.

 

*Usługa dostępna tylko dla posiadaczy dekodera UPC Mediabox

 

Funkcja Polecane i funkcja Podziel się

 

Horizon GO to inteligentny, internetowy serwis telewizyjny. Dzięki funkcji Polecane(mechanizmowi rekomendacji), który bazuje na historii korzystania z serwisu, prezentowane są sugestie programów mogących Ciebie zainteresować. Dodatkowo, korzystając z funkcji Podziel się możesz udostępnić opinię o wybranym programie czy filmie na Facebooku i Twitterze.

 

Kontrola Rodzicielska

 

Dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej możesz być pewnym, że twoje dzieci będą miały dostęp jedynie do pozycji, które są odpowiednie do ich wieku. W łatwy sposób możesz ustawić kod PIN blokujący dostęp do wybranych treści, przed którymi chcesz chronić dzieci.

 

Zasady korzystania z usługi

 

Usługa Horizon GO to usługa dostępna dla abonentów Pakietu Select lub Max oraz Internetu UPC. Aby móc oglądać Telewizję poprzez aplikację lub stronę internetową należy zalogować się do niej przy pomocy nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC. Miesięczny koszt usługi to 5 złotych netto.

 

W każdej chwili można zrezygnować z usługi dzwoniąc pod numer 32 494 94 80 lub wypełniając formularz na stronie upc.pl/rezygnacja-horizontv

 

Więcej informacji w znajduje się w regulaminie promocji.