Oferta

Teraz pakiet HBO otrzymasz nawet na 4 miesiące w prezencie! A w tym:

Trzy kanały TV:

 

HBO HD

HBO HD

HBO HD - najnowsze i największe hollywoodzkie produkcje, wielokrotnie nagradzane seriale koncerty gwiazd muzyki i programy rozrywkowe, a wszystko to w doskonałej jakości HD.
HBO 2 HD

HBO 2 HD

Hollywoodzkie filmy i seriale dostępne przez 24 godziny na dobę na wyciągnięcie pilota. Doskonała rozrywka dla całej rodziny, a wszystko to w doskonałej jakości HD.
HBO 3 HD

HBO 3 HD

HBO3 to kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym filmy amerykańskiego HBO i jego lokalnych oddziałów oraz kultowe seriale takie jak Gra o tron, Pakt, Wataha, Rodzina Soprano czy Kompania Braci.

 

Dwa dodatki:

HBO On Demand

HBO On Demand

HBO ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do około 2000 godzin najlepszych filmów i programów TV prezentowanych przez HBO. Dostęp do kolekcji HBO ON DEMAND mają Abonenci HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.
Opcja HBO GO

HBO GO - Nowość w UPC!

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 3 500 godzin programu: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty. Użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie i smartfonie - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Abonament upoważnia do korzystania z aplikacji HBO GO na czterech urządzeniach!

więcej »

HBO GO

HBO GO

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 3 500 godzin programu: największych hitów filmowych, światowych premier seriali a także do biblioteki filmów i kultowych seriali takich jak Gra o tron, Mad Men, Rodzina Soprano, Kompania braci. W HBO GO można znaleźć również sekcję Disney w ramach której użytkownik dostaje dostęp do 90 filmów rocznie dla całej rodziny. Sam decydujesz, gdzie i kiedy będziesz oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie i smartfonie, a także telewizorach Samsung i LG - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Abonament upoważnia do korzystania z aplikacji HBO GO na czterech urządzeniach!

Filmy i seriale gdzie chcesz i kiedy chcesz:

 • - na komputerze,
 • - smartfonie,
 • - tablecie,
 • - a także bezpośrednio na telewizorze.

Tylko tutaj znajdziesz:

 • - ponad 3500 godzin filmów i seriali produkcji HBO, dostępnych tylko w HBO GO
 • - premiery filmowe, seriale i dokumenty z najnowszej oferty HBO
 • - najnowsze odcinki seriali HBO nawet dzień po premierze amerykańskiej

Ponadto w HBO GO:

 • - pełne sezony seriali z oferty HBO
 • - wybrane filmy i seriale przed premierą w HBO
 • - Bibliteka Disneya
 • - Kultowe filmy i bajki dostępne bez limitu w HBO GO

HBO OD

HBO GO

HBO ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do około2000 godzin najlepszych filmów i programów TV prezentowanych przez HBO. Dostępdo kolekcji HBO ON DEMAND mają Abonenci HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będącyw zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.

HITY HBO

TABU

Akcja rozgrywa się w 1813 roku i skupia się na Jamesie Keziahu Delaneyu (Tom Hardy), który powraca z Afryki z nieuczciwie zdobytymi diamentami, by zemścić się za śmierć ojca. Kiedy odmawia Kompanii Wschodnioindyjskiej sprzedaży rodzinnego interesu, decyduje się zbudować własne imperium handlowe. Delaney zaczynać rozgrywać niebezpieczną grę z dwoma rywalizującymi krajami – Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi.

Zobacz zwiastun

SIX

Premiera 20 stycznia na HBO o 20:10

Miniserial autorstwa scenarzysty Williama Broylesa (Castaway, Apollo 13, Jarhead:żołnierz piechoty morskiej) i weterana wojennych operacji specjalnych Davida Broylesa, śledzący losy współczesnych amerykańskich wojowników z legendarnej Navy SEAL Team Six – najlepszej tajnej grupy bojowej armii amerykańskiej.

Zobacz zwiastun

PUSTKOWIE

Pewnego dnia niespodziewanie i w niewyjaśnionych okolicznościach znika czternastoletnia córka Hany. Kobieta nie spocznie, póki nie odnajdzie dziewczyny oraz osób odpowiedzialnych za jej zniknięcie

Zobacz zwiastun

Alicja po drugiej stronie lustra

Alicja powraca do Krainy Czarów, by przeciwstawić się złym mocom i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Zobacz zwiastun
Abonament miesięczny:
25 zł
Aktywacja:
24,31 zł
Okres zobowiązania: 24 miesiące